V košíku je 0 položiek

Príbeh Farm Frites

Príbeh Farm Frites znie takmer rozprávkovo. Je jeseň roku 1969 a na malej zemiakovej farme v holandskom Oudenhoorne vyoráva mladý rolník Gerrit de Bruyne bohatú úrodu. Traktor sa však náhle zastaví, mladý muž zostupuje a berie do ruky zemiak. Dlho si ho prezerá a pýta sa: "Prečo vlastne naše zemiaky luďom tak chutia? Ako ich majú najradšej? Je možné ich ponúknuť aj inak než len balené vo vreciach?" Rýchlo si zabalí najnutnejšie veci a odchádza na letisko. Odpovede na svoje otázky chce nájsť v krajine, kde zemiaky skutočne milujú - v Amerike.

Po návrate zo študijnej cesty je definitívne rozhodnutý - celú svoju produkciu zemiakov ponúkne ako hranolky. Pravé farmárske hranolky - dlhé, pravidelné, bez jediného kazu - lákajúce na prvý pohlad. Jeho zákazníkmi sa stávajú snack bary a malé reštaurácie v okolí. Produkcia je 30 kartónov denne. Povesť o skvelej chuti sa šíri ako lavína. O jeho hranolky majú onedlho záujem ďalšie a ďalšie reštaurácie, hotely, cateringové firmy a predajcovia rýchleho občerstvenia. A pretože ludia, ktorí ich ochutnajú, si ich chcú pripraviť aj doma, nachádzajú výrobky so značkou Farm Frites svoje miesto aj v obchodoch.

Dnes je Farm Frites úspešnou medzinárodnou spoločnosťou. Z malej rodinnej farmy sa stal významný podnik s 9 výrobnými závodmi na 3 kontinentoch, ktorý vyváža svoje výrobky do 45 krajín po celom svete. V Európe patrí medzi 3 najväčších dodávatelov zemiakových výrobkov. Vďaka triezvej obchodnej filozofii a ambicióznemu prístupu sa firma stala symbolom vysokej kvality a efektivity pre celú potravinársku oblasť. Základom úspechu Farm Frites je kvalitná surovina, dokonalá technológia výroby a široký sortiment. Farm Frites sa však stará aj o špičkovú úroveň ostatných služieb - logistiky a distribúcie. Riadime sa tým, že každý výrobok, ktorý vyrobíme, budete hodnotiť predovšetkým Vy, naši zákazníci.

NOVÉ ODMENY NA ROK 2018!
Množstvo nových odmien vo všetkých kategóriách ponuky Farm Frites Klubu.

---

Zaregistrujte sa a obdržíte Šek na body grátis v hodnote 20 bodov! Darček Platí iba pre zákazníkov, ktorí ešte nie sú v našom klube zaregistrovaní.