V košíku je 0 položiek

Registrácia

Vyplnením a odoslaním tejto prihlášky - objednávky spolu sa stávate členom Farm Frites Klubu. Ďakujeme Vám za dôveru a veríme, že Vás získané darčeky potešía v osobnom i profesionálnom živote.


* - položka je vyžadovaná.

ß

Účasťou v programe a odoslaním tejto prihlášky udeľujem organizátorovi a zadávateľovi programu svoj súhlas v zmysle zákona č. 101/2000 Zb., o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov, so spracovaním osobných údajov mnou uvedených z dôvodu zaslania cien v tomto programe a z dôvodu marketingových akcií organizátora, a to až do odvolania. Údaje poskytujem dobrovoľne a beriem na vedomie, že mám právo prístupu k poskytnutým osobným údajom, ako aj právo obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov, ak zistím, že došlo k porušeniu povinností organizátora alebo zadávateľa pri spracovaní údajov.

Beriem na vedomie, že program je určený fyzickým i právnickým osobám a ich organizačným jednotkám prevádzkujúcim gastronomické zariadenia, či už stále alebo sezónne, a že do programu sa môžu so súhlasom svojho zamestnávateľa prihlásiť tiež zamestnanci fyzických alebo právnických osôb, ako aj ich organizačných jednotiek prevádzkujúcich gastronomické zariadenia, či už stále alebo sezónne. Spolu s týmto prípadne vyhlasujem, že mi bol takýto súhlas udelený.

Zoznámil som sa s podrobnými pravidlami programu Farm Frites Klubu. Podrobné pravidlá a ďalšie informácie nájdete v sekcii "Pravidlá".

CAPTCHA


Zadejte Captcha kód

NOVÉ ODMENY NA ROK 2018!
Množstvo nových odmien vo všetkých kategóriách ponuky Farm Frites Klubu.

---

Zaregistrujte sa a obdržíte Šek na body grátis v hodnote 20 bodov! Darček Platí iba pre zákazníkov, ktorí ešte nie sú v našom klube zaregistrovaní.