V košíku je 0 položiek

O Farm Frites

Základné informácie o spoločnosti Farm Frites

Spoločnosť Farm Frites je rodinná firma so sídlom v Holandsku, ktorá bola založená v roku 1971. V súčasnej dobe patrí medzi 3 najväčších dodávateľov zemiakových výrobkov. Ročne spracuje 1.300.000 ton zemiakov, má 8 výrobných závodov a zamestnáva 1 800 zamestnancov vo viac ako 40 krajinách sveta.

História spoločnosti Farm Frites

Príbeh Farm Frites znie až rozprávkovo. Je jeseň 1969 a na malej zemiakovej farme v Holandskom Oudenhorne vyoráva mladý roľník Gerrit de Bruijne bohatú úrodu. Traktor sa však zrazu zastaví, mladý muž vystupuje a berie do ruky zemiak. Dlho si ho prehliada a pýta sa: „Prečo vlastne naše zemiaky tak chutia ľuďom? Ako ich majú najradšej? Môžeme ich ponúknuť aj inak ako len balené vo vreciach?“ Rýchlo si zbalí najnutnejšie veci a odchádza na letisko. Odpovede na svoje otázky chce nájsť v krajine, kde zemiaky skutočne milujú – v Amerike.

Po návrate zo študijnej cesty je definitívne rozhodnutý – celú svoju produkciu zemiakov ponúkne ako hranolčeky. Práve farmárske hranolčeky - dlhé, pravidelné, bez jediného kazu – lákajúce na prvý pohľad. Jeho zákazníkmi sa stávajú snack bary a malé reštaurácie v okolí. Produkcia je 30 kartónov denne. Povesť o výbornej chuti sa šíri ako lavína. O jeho hranolčeky majú v krátkej dobe záujem ďalšie a ďalšie reštaurácie, hotely, cateringové firmy a predajcovia rýchleho občerstvenia. A pretože ľudia, ktorí ich ochutnajú, si ich chcú pripraviť aj doma, nachádzajú výrobky so značkou Fram Frites svoje miesto aj v obchodoch.

Dnes je Farm Frites úspešnou medzinárodnou spoločnosťou. Z malej rodinnej farmy sa v priebehu viac ako 35 rokov stal významný podnik. V Európe patrí medzi 3 najväčších dodávateľov zemiakových výrobkov. Vďaka triezvej obchodnej filozofii a ambicióznemu prístupu sa firma stala symbolom vysokej kvality a efektivity pre celú potravinársku oblasť. Základom úspechu Farm Frites je kvalitná surovina, dokonalá technológia výroby a široký sortiment. Farm Frites sa však stará aj o špičkovú úroveň ostatných služieb – logistika a distribúcia. Riadime sa tým, že každý výrobok, ktorý vyrobíme, budete hodnotiť predovšetkým vy, naši zákazníci!

Viac informácii ohľadne sortimentu Farm Frites nájdete na www.farmfrites.sk.NOVÉ ODMENY NA ROK 2018!
Množstvo nových odmien vo všetkých kategóriách ponuky Farm Frites Klubu.

---

Zaregistrujte sa a obdržíte Šek na body grátis v hodnote 20 bodov! Darček Platí iba pre zákazníkov, ktorí ešte nie sú v našom klube zaregistrovaní.